یافتن ادبیات ناشناس الکلی که همان عطر و طعم همان جلسه مورد علاقه شما را داشته باشد ، دشوار است . تاکنون. این کتاب با همان روحی نوشته شده است که ادعا می کند - "ما خیلی اهل تحمل نیستیم." این کتاب با چنان استقبالی روبرو شده است که من اکنون کتاب دوم را برای افزودن به آن نوشتم ، 101 کلیک دیگر ، بنابراین مردم اکنون کلیشه و تفسیر بیشتری دارند تا با تأمل و تفکر لذت ببرند.

آنلاین کتاب

در کتاب انسان خردمند بزرگ ، الکلی اظهار داشت: ". جذاب ترین قسمت A.A. ، بخشی که باعث شد این چیز هوشیار را امتحان کنم ، خنده بود ، لذت ناب خنده که فقط از الکلی های هوشیار شنیدم." این کتاب ابتدا نوشته شده است ، با این امید که این خنده را به تازه واردی که امیدش را از دست داده گسترش دهد. در مرحله دوم ، این روش برای روشن کردن و از بین بردن شایعات در مورد AA ، برای آگاهی دادن به افرادی است که در مورد تعالیم A.A کنجکاو هستند.

کتاب کمک درسی

این کسی می گوید که واقعاً شخصی که مسافرت را طی کرده و بهبود یافته است چگونه است. این پر از کلیشه های قلبی شوخ است که بسیار درست ، بسیار تیز ، باعث لبخند قدیمی ها می شود و تازه واردان را به هم می ریزد. از این کلیشه ها برای آموختن حقایق بیشتر در مورد درمان الکل به تازه واردان استفاده می شود. هر کلیشه یک مثل است ، یک حقیقت تمثیلی است که سپس با استفاده از اطلاعات صریح بیان شده از طرف حامیان مالی و کتاب بزرگ با تفسیر طنزآمیز از یک الکلی بهبود یافته ، توضیح داده می شود. این کتاب نه کرک است و نه برای افراد ضعیف است. دنیای سو alcohol مصرف الکل و مواد مخدر زیبا نیست و به راحتی نمی توان آن را توضیح داد. این کتاب ریزه ، آموزنده ، و در عین حال الهام بخش و پر از شادی و امید است ، اما بیشتر از همه با ذهن تازه وارد نوشته شده است ، بنابراین یک عمل تعادل فقط برای آنها انجام می دهد. منظور این است که ساده باشد ، هنگامی که من برای اولین بار هوشیار می شدم توجه یک لعنت را داشتم. این صادقانه و خنده دار است و نگاهی اجمالی به میزان اعتیاد زشت و بهبودی واقعی می تواند داشته باشد. پس از خواندن درباره ما ، کلیشه ها و راه حل ما برای شرایطی که حیله گر ، گیج کننده و قدرتمند توصیف شده است ، امیدوارم حداقل برخی بگویند: "بله ، من هم یکی از آنها هستم. من نیز باید این چیز را داشته باشم " توجه: اندازه قلم در این کتاب بسیار نزدیک به چاپ بزرگ است

nadiaborhan کتاب ,کلیشه ,الکلی ,تازه ,مورد ,خنده ,تازه واردان ,بهبود یافته ,آنلاین کتاب , آنلاین ,داشته باشد منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

الان بخر تحویل بگیر اخبارروستای چندوکان حیوانات خانگی pnjareh2jedareh پـایـگـاه داده بدانیم